Nihat Hatipoğlu Belediye Başkanı adayı mı?

Nihat Hatipoğlu Belediye Başkanı adayı mı?.10623
  • Giriş : 18.10.2013 / 08:16:00
  • Güncelleme : 18.10.2013 / 08:19:27

Nihat Hatipoğlu'nun Belediye Başkanı adayı olacağı iddia ediliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu çok konuşulan Belediye Başkanlığı adaylığı için açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz seçimde adı AK Parti'den Diyarbakır Belediye Başkan adayı olarak sıkça geçen Hatipoğlu siyasete ve geleceğine ilişkin sorulara yanıt verdi.

Ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu hakkında çok konuşulan belediye başkanlığı adaylığı sorularına yanıt verdi. Ünlü ilahiyatçı A Haber'de Bayram Özel Programı'nda Selin Ongun'un konuğu oldu.

ADAY DEĞİLİM

Siyasetten her zaman kaçtığını da dile getiren Hatipoğlu Geleceği "Allah bilir, ama aday değilim. Aday olsaydım çoktan müracaat etmiş olurdum" diye konuştu.

ADAY OLURSAM...

Hatipoğlu adaylık olması durumunda kazanma şansını da açıkladı. Hatipoğlu "Aday olduğumda sonuç alacağımı biliyorum. Biliyorum çünkü şehre gidip geliyorum, insanlarla görüşüyorum. Diğer partilerin adaylarının ailelerinin bile bana oy vereceğini biliyorum. Bildiğim şeyler var çünkü. aday olsam, sonuç alırım" dedi.

GELECEK İÇİN AÇIK KAPI BIRAKTI

Hatipoğlu,gelecekteki siyaset düşüncesine ilişkin ipuçları da verdi. Hatipoğlu şunları söyledi:

"Bugün eğer isterseniz bir yerde belediye başkanı da olursunuz bir yerde, milletvekili de olursunuz, ilerde bakan da olursunuz. Bunlar olabilir şeylerdir"

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*