Nihat Kahveci Rusya yolcusu mu?

Nihat Kahveci Rusya yolcusu mu?.8412
  • Giriş : 29.01.2009 / 15:11:00
  • Güncelleme : 29.01.2009 / 15:10:51

İspanya'nın Villarreal takımında oynayan Türk futbolcu Nihat Kahveci, Rusya'nın Spartak Moskova takımından kendisine transfer teklifi geldiği ve görüşmeler yapıldığı iddialarını yalanladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ara transfer döneminin kapanmasına 48 saat kala Spartak Moskova kulübünün Nihat'a, Real Sociedad'tan eski takım arkadaşı olan Valeri Karpin aracılığıyla transfer teklifi götürdüğü iddiaları ortaya atılırken, İspanyol kulübü de bir futbolcusu için görüşmeler yaptığını duyurdu.

Villarreal kulübünün yönetim kurulu üyesi Jose Manuel Llaneza, basına açıklalamasında futbolcu ismi vermeden transfer görüşmeleri yapıldığını doğrularken, ''Gerçekten bazı değişiklikler için hareketlilik var ve sonuç bekliyoruz. Masanın üzerinde görüşülen bir olasılık var, ancak çok şeylere bağlı. Şimdilik şartlar karşılanmış değil'' dedi.

İspanyol basını, söz konusu futbolcunun Nihat olduğunda ısrar ederken, İspanyol haber ajansı EFE'ye açıklam yapan Nihat, ''Ne transfer teklifi aldım ne de gitmek istiyorum. Uydurulan bu hikayeye en fazla şaşıran benim. Yine de sagı göstererek tek bir şey diyebilirim ki, takımdan gitmek için teklif alan ben değilim. Şu anda tek düşündüğüm bir an önce iyileşip tekrardan oynayabilmek'' şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*