Nihat Özdemir: İlahi adalet!

  • Giriş : 18.02.2007 / 00:00:00

Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir maçtan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Nihat Özdemir "Uzun bir aradan sonra Şükrü Saraçoğlu'nda lig maçı oynadık. Liderliğimiz devam ediyor. Sakarya da elinden geleni yaptı. Futbolcularımız iyi oynadı. Sakarya ikinci yarıda maça asıldı. Yorgunluğumuzdan olayı hedefimiz 3 puan almaktı. Böyle fark hesaplarıyla Fenerbahçe'nin işi yok. Biz bu sezon ilahi adaletin tecelli edeceğine inanıyoruz. Geçen seneki şampiyonluğu yitirmemizin önemini iyi biliyoruz. Bu sene bütün dallarda şampiyonluğa doğru ileriliyoruz. Bütün şampiyonlukları kucaklayacağız" ifadesini kullandı.

Özdemir "3 kulvarda mücadele edyoruz. Hepsinde iddiamız iyi durumda. Golü attıktan sonraki oyun bizi tatmin etmedi. Bunun bilincindeyiz. Önümüzdeki haftalarda çok daha iyi olacağız" dedi.

Alex'i de değerlendiren Özdemir "Alex çok büyük futbolcu. Her futbolcunun böyle zamanları olur. Alex'i de formsuz olarak değerlendirebililiriz. Kendisine helal olsun. Biz Alex'i seviyoruz" ifadesini kullandı. Özdemir, güvenlik için de "Biz bu işlerin dışındayız. Güvenliğimiz üst düzeydedir. Gereken tedbiler artırılacaktır. Böyle olaylar bir daha yaşanmayacak. Taraftarımızın gönlü rahat olsun" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious