Nikahsız eşini, kamyondan attı

  • Giriş : 10.05.2007 / 00:00:00

Tekirdağ'da, nikahsız olarak birlikte yaşadığı Fatma Balcı'yı (29) hareket halindeki kamyondan atan Ünal Bilgin (32), çocuğunu da yanına alarak kaçtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yaralanmayan Balcı'nın şikayeti üzerine Bilgin yakalanıp gözaltına alındı.

Olay, sabah saatlerinde Çorlu Omurtak Caddesi üzerinde meydana geldi. 42 B 6581 plakalı kamyonuna, nikahsız eşi Fatma Balcı ve oğlu Berdan'ı bindiren Ünal Bilgin, onlara gezintiye çıktıklarını söyledi. Bir süre sonra, araları son zamanlarda açık olan Balcı ve Bilgin arasında yine tartışma çıktı. Tartışma uzayınca sinirlerine hakim olamayan Ünal Bilgin, Fatma Balcı'yı haraket halindeki kamyondan eğilip kapıyı açtıktan sonra aşağıya itti. Bilgin, daha sonra oğluyla birlikte yoluna devam etti. Bunun üzerine hemen Cumhuriyet Polis Karakolu'na giden Fatma Balcı, eşinin kendisini kamyondan attığını ve oğlunu da kaçırdığını söyledi.

Polis ekipleri ise plakasını belirlediği kamyonu kısa sürede buldu ve Ünal Bilgin'i yakalayarak gözaltına aldı. Karakola getirilen eşinden şikayetçi olan Fatma Balcı, ifadesi alındıktan sonra çocuğunu da yanına alarak evine gitti. Gözaltında alınan Ünal Bilgin ise çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious