Niran Ünsal üçüncü evlilik hazırlığında

  • Giriş : 13.12.2006 / 00:00:00

Niran Ünsal, yeni kaset hazırlığının sürdüğünü belirterek, 13 Ocak'ta, Oğuz Türküsev ile üçünce kez dünyaevine gireceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

TRT Çocuk Korosu'nda başlayan müzik hayatına pop müzikle devam eden ve büyük başarılar elde eden Niran Ünsal, Konya Dündar Keyif Bar'da sahne alıyor. Yeni albüm hazırlığı olduğunu belirten Ünsal, "Albüme başlayalı henüz 10 gün oldu. Güzel bir albüm yapmak için çalışıyoruz. Şu anda beste çalışmalarım devam ediyor. Sevdiğim ve şarkılarını dinlemekten zevk aldığım çok özel seslere, benim yaptığımı besteleri verdim. Bu sanatçılardan bazıları Özcan Deniz ve İbrahim Tatlıses. Önümüzdeki hafta kendilerinden cevap bekliyorum. Bestelerimi kullanıp kullanmayacaklarını söyleyecekler. 3 gün Konya'da kalarak, barda sahne alacağım. Konya'da Mevlana Müzesi'ni gezmeyi düşünüyorum" dedi.

Daha önce Avrupa Yakası dizisinde "Gafur" tiplemesiyle yer alan Peker Açıkalın ve Selçuk Soğukçay'la evlenen Niran Ünsal, "1 yıldır birlikte olduğum sevgilim Oğuz Türküsev ile 13 Ocak tarihinde sade bir nikah töreniyle evleniyorum. Çok mutluyum" şeklinde konuştu.

Ünsal'ın Peker Açıkalın'dan "Şeker", Selçuk Soğukçay'dan da "Hande" isimli 2 çocuğu var. Ünsal'ın evleneceği Oğuz Türküsev'in ise 1 oğlu bulunuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious