Niran Ünsal'dan yeni albüm

  • Giriş : 30.05.2009 / 10:18:00

Müzik dünyasının güçlü ismi İzmirli Niran Ünsal'ın yeni albümü "Sesler ve İzler" yaza damgasını vuracak albümler arasında adından söz ettirecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Menajerliğini Poll Production Polat Yağcı'nın, yapımcılığını Niran Ünsal ve Oğuzhan Türküsev'in üstlendiği "Sesler ve İzler" Nü Müzik Yapım tarafından hazırlandı. Nü Müzik'in tanımını sesin çıplaklığı olarak ifade eden Ünsal, sesin evrende kaybolmayan tek şey olduğunun altının çizdi.
Yorucu bir kışın ardından baharı müjdeleyen sesler, izler ve renklerin hayatında var olduğunu belirten Ünsal, "Hayat biraz eksilmek, biraz çoğalmaktır aslında. Bu albümde 'Ben Yine Kendimle', 'Aşk Uğruna', 'Aklım Hep Sende', 'Sevda Yolu', 'Sen Nasıl Delikanlısın', 'Bir Yolu Lazım', 'Kul Hakkı', 'Tövbe Et Destur Çek', 'Sebebim', 'Ciğerimin Sol Köşesi', 'Hatıralar Yetmez' adlı şarkıların sözleri, besteleri için Özcan Deniz, Öykü&Berk, Hüsnü Şenlendirci, Seda Akay, Hakkı Yalçın, Emre Kaya, İlyas Tetik,
Gökhan Şahin, İsmail Tunçbilek, Gürsel Çelik, Ceyhun Çelikten ile çalıştık. Özellikle Özcan Deniz ile düetimiz 'Aklım Hep Sende' isimli şarkı, çiftlerin düğün marşı olacağı benziyor. 'Sesler ve İzler' albümü içindeki tüm şarkıların sesiyle, insanların hayatında iz bırakmayı hedefleyen bir albüm" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*