Nişan alışverişi dönüşü can verdiler

Nişan alışverişi dönüşü can verdiler.13388
  • Giriş : 30.06.2009 / 18:48:00

Bursa Kestel yakınlarında meydana gelen trafik kazasında 12 Temmuz'da yapılacak nişan için alışverişe çıkan ailenin içinde bulunduğu araç dereye uçtu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bursa'nın Kestel ilçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında kızlarının nişan alışverişinden dönen anne-baba öldü, gelin ve damat adayı ile gelin adayının kız kardeşi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, İznik'te oturan Demircan ve Erdoğdu aileleri, çocukları Elif Demircan (18) ve Tunahan Erdoğdu'nun (21) 12 Temmuzda yapılacak nişan törenleri için alışveriş yapmak üzere sabah saatlerinde iki ayrı araçla Bursa'ya geldi.

Aileler alışveriş yaptıktan sonra İznik'e doğru yola çıkarken, damat adayı Tunahan Erdoğdu da, Elif Demircan'ın babası Mahmut Demircan (37) yönetimindeki 16 FAH 84 plakalı otomobile bindi.

Demircan'ın kullandığı araç, Bursa-Ankara karayolunun 15. kilometresinde, yolun sağındaki bariyere çarptıktan sonra dereye düştü. Araçta sıkışan Mahmut Demircan ile eşi Gülcan Demircan (35) olay yerinde yaşamlarını yitirdi. Gelin adayı Elif ve kardeşi Ebru Demircan (13) ile damat adayı Tunahan Erdoğdu, çevredeki vatandaşlar tarafından araçtan yaralı halde çıkarıldı. Yaralılar ambulanslarla Bursa Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu bildirilirken, dereye düşen otomobil kurtarıcı tarafından çıkarıldı.

Bu arada, Tunahan Erdoğdu, kendilerinden önce yola çıktıkları için kazadan haberdar olmayan ailesini cep telefonuyla arayarak durumu bildirdi. Bunun üzerine Yenişehir Kavşağı'ndan geri dönen Erdoğdu ailesinin fertleri, Demircan çiftinin cesetlerinin başında gözyaşı döktü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*