Nişanlı kızı başkası kaçırdı

  • Giriş : 31.07.2006 / 00:00:00

Antalya'da bir genç kızın, nişanlandıktan 1 gün sonra, kendisini isteyen bir başka kişi tarafından kaçırıldığı iddia edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Altınova Mahallesi'nde 18 yaşındaki Elif K, 22 yaşındaki Gökhan G. ile önceki gün aile içinde düzenlenen sade bir törenle nişanlandı. Ertesi gün işe giden Elif K'dan ailesi haber alamadı. Ağabey Polat K, Elif K'nin işyerine gitti.

Kardeşinin işyerinden çıktığını öğrenen ağabey, kardeşinin kaçırıldığı iddiasıyla polise başvurdu.

Bu arada, ağabey Polat K'ye telefonla ulaşan kişiler, kardeşinin kendileriyle birlikte ve sağlıklı olduğunu bildirdiler.

Ağabey Polat K, kardeşinin bir hafta önce kendisini istemeye gelen H.S ve yakınları tarafından kaçırıldığını iddia etti.

H.S'nin kardeşini aileden istediğini ancak Elif K'nin kabul etmemesi üzerine ailenin bu talebi geri çevirdiğini kaydeden ağabey, “Hiç kimseye zararımız yok. Gönülsüz bir iş olmasın istedik. Kardeşimi geri getirmelerini istiyorum” diye konuştu.

Çevre sakinleri ise Elif K'nın evlerine yakın bir yerde kendisine yaklaşan bir otomobildeki kişiler tarafından zorla otomobile bindirilerek kaçırıldığını gördüklerini söylediler.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious