Nişanlı kuzenler ölü bulundu

Nişanlı kuzenler ölü bulundu.12478
  • Giriş : 16.11.2008 / 20:15:00

Hatay'ın Samandağı ilçesine bağlı Sutaşı ve Subaşı beldelerinde ikamet eden nişanlı kuzenler araç içerisinde kurşunlanmış şekilde ölü bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Cinayetten 24 saat sonra haberdar olan nişanlı kuzenlerin yakınları hastane önünde sinir krizleri geçirip gözyaşı döktü.

Alınan bilgiye göre, Sutaşı beldesinde ikamet eden Semire K. (28) gece saat 23 sıralarında evden bakkala sigara almak için çıktı, ancak geri dönmedi. Yakınları genç kızdan haber alamayınca durumu polise ve jandarmaya bildirdi. Saat 23.00'ten itibaren bakkala çıkıp geri dönmeyen genç kız olayın üzerinden 24 saat geçtikten sonra Antakya - Samandağ arasındaki çevre yolu trafik ikaz ışıklarının olduğu yerde nişanlısı Subaşı Beldesinde bulunan Selim S. (30) ile aynı araçta ölü bulundu.

Cenazeleri ambulansla Antakya Devlet Hastanesi Morguna getirilen nişanlı kuzenlerin yakınları gözyaşlarına boğuldu. Ağıtlar yakarak ağlayan Semire K.'nin ablası Zeynep Karaağaçlı "Kız kardeşim ve nişanlısını kimlerin öldürdüğünü bilmiyoruz. Herhangi bir şekilde husumetimizin bulunduğu kimse yok. Ancak araç içerisinde kurşunlanarak mı öldürüldü yoksa öldürülüp daha sonra nişanlısının aracı içerisine konularak çevre yoluna bırakıldı? Güvenlik güçlerinin yapacağı araştırma ile bu durum netlik kazanacak" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*