Nişanlısını özledi, jiletle bacağını kesti

  • Giriş : 02.05.2007 / 00:00:00

Konya kent merkezinde berber kalfası olarak çalışan 23 yaşındaki Süleyman Ekenoğlu, polise giderek, tanımadığı bir kişinin kendisini sol bacağından bıçakladığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Hastaneye kaldırılan Ekenoğlu, bir süre sonra polise, “Karapınar İlçesi'Nde oturan ailem çalışmam gerektiğini söyleyerek, oraya dönmemi istemiyordu. Nişanlımı özlemiştim. Yaralanınca, nasıl olsa giderim diye bacağımı jiletle kendim kestim” dedi.

Olay, dün akşam saatlerinde meydana geldi. Karatay İlçesi'nde Eski Garaj Bölgesi'nde bir berber dükkanında kalfa olarak çalışan Süleyman Ekenoğlu, Şems Parkı içerisindeki Polis Noktası'na giderek, tanımadığı bir kişinin saldırısına uğradığını ve bacağından bıçaklandığını söyledi. Polisin çağırdığı ambulansla Numune Hastanesi'ne kaldırılan Ekenoğlu, tedavi altına alındı. Yarası dikilen Ekenoğlu, bir süre sonra ifadesini alan polise her şeyi itiraf etti. Süleyman Ekenoğlu, ifadesinde, “Ailemle birlikte oturduğu Karapınar İlçesi'nde nişanlandım. Düğün için para biriktirmek amacıyla çalışmak için Konya'ya geldim. Geleli 20 gün olmuştu. Nişanlımı özledim. Ailemi arayıp, Karapınar'a gelmek istediğimi söyledim. Ancak, onlar para kazanmam gerektiğini söyleyerek, gelmeme karşı çıktı. Ben de yaralanırsam, nasıl olsa memlekete giderim diye düşündüm. Aldığım jiletle bacağımı kestim. Sonra da polise gittim” dedi. Ekenoğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious