Nişanlısıyla konuşurken öldürüldü

Nişanlısıyla konuşurken öldürüldü.9040
  • Giriş : 04.12.2008 / 08:25:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 08:49:36

Nişanlı gencin son sözü "Ağabey bende bir şey yok, ahh" oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Mersin'de, akşam evine dönerken cep telefonu ile nişanlısı ile görüşen genç, kimliği belirsiz kişilerce kalbinden bıçaklanarak öldürüldü. Gencin son sözü 'Ağabey bende bir şey yok, ahh' oldu.

Edinilen bilgiye göre olay, Mithat Toroğlu Mahallesi 215. Cadde üzerinde meydana geldi. İddiaya göre; Ceyhun Çepik (21) adlı genç, nişanlısı Çiğdem Varol ile buluştuktan sonra, gece saat 23.30 sıralarında Toroslar Mahallesi'ndeki evine dönmek üzere yola çıktı. Bir taraftan yaya olarak yolda yürürken bir taraftan da cep telefonu ile nişanlısı ile görüşen Çepik'in konuşması bir anda kesildi. Son sözü "Ağabey bende bir şey yok, ahh" olan Çepik'in başına kötü bir şey gelmesinden şüphelenen Çiğdem Varol, hemen nişanlısının ailesini aradı.

Aile, bunun üzerine, ihbarda bulundukları polis ekipleriyle birlikte çocuklarını aramaya çıktı. Yapılan aramalar sırasında Ceyhun Çepik, sokak ortasında kanlar içinde ağır yaralı olarak bulundu. Özel bir araçla Mersin Devlet Hastanesi'ne kaldırılan genç, yapılan tüm müdahelelere rağmen kurtarılamadı.
Olayın ardından yapılan incelemede ise Ceyhun Çepik'in cüzdanının ve kredi kartlarının çalındığı anlaşıldı. Cinayetin baliciler tarafından işlenmiş olabileceği üzerinde durulurken, Ceyhun Çepik'in, Kurban Bayramı'ndan sonra vatani görevini yapmak üzere İskenderun'a askere gideceği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*