Nişanlıya tecavüz görüntülerini mahkeme izleyecek!

  • Giriş : 19.09.2007 / 22:42:00

Eski nişanlısını kaçırıp tecavüz etti ve bunu kameraya çekti. Mahkeme ise görüntüleri istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Eski nişanlısını başkasıyla sevişirken yakaladığı için tecavüz eden ve bunu kameraya çeken zanlının davasına devam edildi Kendisini terk eden ve bir başkasıyla sevişirken yakaladığı eski nişanlısı Elif A.’yı bıçak zoruyla kaçırıp tecavüz eden ve bu sahneleri cep telefonuna kaydedip internetle yaymakla tehdit eden Mustafa K.T.’nin yargılanmasına devam edildi. Antalya 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada Elif A. eski nişanlısıyla ilgili şikayetinden vazgeçtiğini belirten bir yazı gönderdi. Mahkeme, genç kızın şikayetinden vazgeçtiğine dair dilekçesini dosyaya koyup, savcılık tarafından el konulan Mustafa K.T.’nin cep telefonundan CD’ye aktarılmış görüntüleri izlemek istedi ancak sırada bekleyen duruşmaları dikkate alarak bu işlemi cuma gününe erteledi.

Mahkeme, cuma günü cep telefonuyla kaydedilen tecavüz sahnelerini izleyecek.

OLAY NASIL OLMUŞTU?

Kundu'daki beş yıldızlı otelde kat görevlisi Elif A., aynı dönem işe başladıkları garson sevgilisi Mustafa K.T ile geçen yıl Eylül ayında nişanlanmış, bir süre sonra işten atılan nişanlısından ayrılmış, aylar sonra eve gelen eski nişanlısı, iddiaya göre Elif A.'yı aynı işyerinde çalışan C.A. ile sevişirken yakalamıştı.

30 Nisan gecesi yaşanan olaydan sonra şehir merkezinde buluşan Mustafa K.T., Elif A.'yı tehditle evine götürmüş, dövdüğü genç kıza defalarca tecavüz edip bu sahneleri cep telefonuyla çekmişti. Elif A.'nın şikayeti üzerine Mustafa K.T. tutuklanmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious