Nobeli kazanan Bob Dylan kayboldu!

Nobeli kazanan Bob Dylan kayboldu!.18544
  • Giriş : 18.10.2016 / 15:00:00
  • Güncelleme : 21.10.2016 / 17:48:02

Nobel Edebiyat Ödülünü kazanan ünlü müzisyen Bob Dylan kayıplara karıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

2016 Nobel Edebiyat Ödülü'ne layık görülen Bob Dylan ortalıktan kayboldu. Sanatçının nerede olduğunu bilen yok.

Perşembe gününden beri Bob Dylan'ı arayan Nobel Akademisi pes ettiğini açıkladı. Bob Dylan'ın ödül törenine katılıp katılmayacağı merak konusu oldu.

Nobel Edebiyat Ödülü’ne layık görülen ABD'li ünlü müzisyen Bob Dylan'ın nerede olduğunu bilen kimse yok. Kimsenin ulaşamadığı Dylan'ı perşembe gününden beri arayan Nobel Akademisi pes ettiklerini açıkladı.

İsveç Nobel Akademisi, Nobel Edebiyat Ödülü’ne layık gördüğü 75 yaşındaki ABD'li ozan ve müzisyen Bob Dylan’a ödülün açıklandığı perşembe gününden beri “Ulaşamadıklarını ve artık aramaktan vazgeçtiklerini” duyurdu. Akademinin Genel Sekreteri Sara Danius, yaptığı açıklama  “Artık hiçbir şey yapmıyoruz. Onu aradım, e-postalar gönderdim, en yakın dostlarına ulaşmaya çalıştım. Dostları iyi niyetli cevaplar yazdı. Ancak Dylan’dan cevap alamadım. Artık bu kadar çaba yeter. ” dedi. Nobel ödülleri 10 Aralık’ta İsveç’in Stockholm kentinde düzenlenecek törenle sahiplerine dağıtılacak. Ancak Dylan’ın törene katılıp katılmayacağı hala belirsiz. Kimsenin ulaşamadığı ünlü müzisyen ödülle ilgili olarak hiçbir açıklama da yapmadı. 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*