Nobre,ilacım G.Saray

  • Giriş : 30.01.2007 / 00:00:00

Vestel maçında 3 gol atarak patlayan Beşiktaşlı Nobre, "Efes Cup'ta G.Saray'a karşı attığım gol moralimi yerine getirdi. Benim için tam bir doping oldu" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Beşiktaş'ı Vestel Manisa karşısında galibiyete taşıyan Mert Nobre konuştu. Ligin ilk yarısını sadece bir golle kapatıp Vestel Manisa maçında hat-trick yapan Brezilyalı futbolcu, "Efes Cup'ta Galatasaray'a karşı attığım gol, bozulan moralimi yerine getirdi. O gol benim için ikinci yarı öncesi tam bir doping oldu. Büyük maçları çok seviyorum. Büyük maçlarda daha çok kendimi gösteriyorum. Fenerbahçe'de oynarken de Galatasaray'a karşı hep başarılı maçlar çıkardım. Bu gelenek Beşiktaş'ta devam ediyor ve edecek" ifadesini kullandı. İkinci yarıya iyi bir başlangıç yaptığını belirten Nobre, şunları söyledi: "Bu coşkumuzu ve takım oyunumuzu kaybetmeyip devam ettirirsek, ikinci yarı da çok gol atağıma inanıyorum."

KAZANMAMIZ ÖNEMLİ
Duygusal bir insan olduğunu ve gol atamadığı maçlarda çok üzüldüğünü söyleyen sambacı, "Ama önemli olan takımın kazanması. Ben 5 gol de atsam takımım kazanmazsa hiçbir anlamı yok. Ben atmadan yenmemiz çok daha önemli. Bu yüzden ben 'Önce galibiyet sonra gol' diyorum. Bobo başta olmak üzere bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" diye konuştu. Nobre, Vestel Manisa karşılaşmasında da takıma müthiş bir destek veren taraftar için de, "Türkiye'de hiç bir takım bizim kadar desteklenmiyor. Vestel maçında büyüleyici bir şov vardı. Çok etkilendim" yorumunu yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious