Nobre: Alex gelirse mutlu olurum

Nobre: Alex gelirse mutlu olurum.14142
  • Giriş : 14.12.2008 / 09:02:00

Sarı lacivertli takımda yan yana oynadığı Alex ile çok iyi anlaştığına dikkat çeken Brezilya asıllı golcü oyuncu, "Beşiktaş taraftarı beni çabuk kabullendi, Alex'e de sahip çıkarlar" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

BEŞİKTAŞ'ın Brezilya asıllı Türk oyuncusu Mert Nobre, Alex'in, "Fenerbahçe ile anlaşamazsam, Beşiktaş'a giderim" sözüne mutlu olduğunu söyledi.

Daha önce Fenerbahçe formasını iki sezon giyen yıldız futbolcu, o dönemde gol krallığına bile koştuğunu söyleyen Nobre, "Fenerbahçe'nin onu bırakacağını düşünmüyorum.

Ama gelirse çok süper olur. Biz profesyoneliz. Benim çok yakın arkadaşım. Kendisiyle ailece de görüşüyoruz. Bu işleri konuşmak, bizi aşar. Ama bu konudaki kararı yine Alex verir. Benim tanıdığım Alex'e İspanya ve Almanya'dan inanılmaz teklifler var.

Eğer Fenerbahçe bu oyuncu ile anlaşmayı kabul etmezse, Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli de kabul ederse neden olmasın. Önemli olan kulüplerin ve futbolcuların anlaşması. Alex, Beşiktaş'a gelirse ayrıca mutlu olurum" dedi.

Alex iyi bir lider

Siyah beyazlı takımda çok mutlu olduğunu ve taraftara hayranlık duyduğunu dile getiren Nobre, Alex'in hem iyi profesyonel, hem de iyi bir lider olduğuna işaret ederek, "Formasını giydiği her takımda kendini ispat etmiştir. Beşiktaş camiası beni hemen kabullendi.

Alex'e de sahip çıkarlar. Ama bu transferin gerçekleşmesi kolay olmaz. Önümüzde uzun bir süre var. Öncelikle Alex'in kulübü ile görüşmesini beklemek gerek" diye konuştu.

Hürriyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*