Nobre Beşiktaş ile anlaştı!

Nobre Beşiktaş ile anlaştı!.11885
  • Giriş : 24.05.2009 / 23:15:00

Beşiktaş'ın başarılı golcüsü Nobre, yeni sezon için siyah beyazlı ekiple anlaştığını duyurdu! Nobre, son hafta ve sakatlığı hakkında da yorumda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

“Bu maçın derbi olması, kaliteli bir rakibe karşı olması, diğer maçlara göre ve ligin sonunun yaklaşması nedeniyle baskı artması ve şampiyonluk hedefi nedeniyle oynadığımız için futbolcular çok değişik duygulara kapılabiliyor.. Son maçlarda yapılacak her hatanın geri dönüşü olmayabilir. Bu nedenle de daha temkinli oynuyor takımımız..”

“Denizlispor maçı öncesinde büyük avantajımız var ama buna bakmamak lazım. Rakibe saygı duymak ve işi ciddiye almamız lazım. Bütün senenin çalışmalarını 90 dakika sığdırmak zorundayız.. Çok dikkatli olmamız gerekli..”

“Bazı gazeteler benim erkenden futbolu bırakmamı istiyor.. Sakatlığım bir ameliyatı gerektirmiyor. Kaslarla ilgili bir kasılmaydı problem ve ameliyata da gerek yok. Bugün gördüğünüz gibi yüzde yüz hazırım.”

“Başkanla konuştum.. Biz her konuda anlaştık. Hatta diğer teklifleri de geri çevirdim. Çünkü burada kalmak istiyorum.. Ama önce şampiyon olmak istiyorum”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*