Nobre bugün imzalıyor!

Nobre bugün imzalıyor!.11885
  • Giriş : 09.03.2009 / 10:48:00

Mert Nobre´nin menaceri Juan Figer ile bugün biraraya gelineceğini söyleyen Mario Berk uzun zamandır beklenen imzanın bugün atılacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

'Başkan'la görüştüm'
Beşiktaş'ta bir türlü beklenen imzayı atamayan Mert Nobre konusunda sona gelindi... Aylardır İstanbul'a beklenen Sambacı'nın menaceri Juan Figer ile Beşiktaşlı idareciler bugün biraraya gelecekler. Başkan Yıldırım Demirören'le görüşüp, anlaştığını hatırlatan Mert Nobre, “Adımın birçok kulüple anılması doğal. Çünkü sezon sonunda bonservisim elinde olacağı için, ilgi duyanlar oldu. Ancak ben başkanımız ile görüşüp, anlaştım” dedi.

'Yuvamda kalacağım'
“Bana tek resmi teklif Lens'ten geldi” ifadesini kullanan Nobre, şöyle devam etti: Ancak kulüpler bonservis bedelinde anlaşamayınca, transfer gerçekleşmedi. Şampiyon olup, yeni sezonda Beşiktaş formasıyla Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağım... Bilindiği gibi Nobre ile Beşiktaş kulübü yıllık 1.5 milyon Euro karşılığında el sıkışmıştı. Ancak golcü futbolcunun menaceri Figer'in istediği 2.5 milyon Euro'luk imza bedeli, sorun yaratmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*