Nobre Fener'in kapısını çaldı

Nobre Fener'in kapısını çaldı .16194
  • Giriş : 06.09.2007 / 09:24:00

Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Nobre'nin geçtiğimiz hafta Fenerbahçe'ye haber göndererek, geri dönmek istediğini bildirdiği ancak sarı-lacivertli kulübün bu öneriyi kabul etmediği öğrenildi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'de Futbol kariyerinin en parlak dönemini geçiren ve geçtiğimiz sezon başı Beşiktaş ile anlaşan Mert Nobre'nin, transferin son günlerine doğru sarı - lacivertli yöneticilere haber göndererek, geri dönebileceğini bildirdiği ortaya çıktı.
Türk vatandaşı olduğu için Fenerbahçe'deki yabancı oyuncu kontenjanına bir zarar vermeyeceğini ve takımın forvet sıkıntısına çözüm olabileceğini kaydeden, tecrübeli golcünün, yakın arkadaşı Alex'i devreye soktuğu ancak Başkan Aziz Yıldırım'dan veto yediği öğrenildi.

Alex'ten yardım istedi
Beşiktaş'a gittiği için kulüpte büyük tepki toplayan Nobre'nin, siyah - beyazlı takımın hocası Ertuğrul Sağlam ile yaşadığı sorunlardan bunaldığı ve eski başarılı günlerine dönmek için çareyi Fenerbahçe'de aradığı bildirildi.
Alex'in, Nobre'nin düşüncelerini önce Teknik Direktör Zico'ya aktardığı, ardından yönetime ilettiği belirtildi. Fenerbahçe Kulübü ise bu oyuncunun hem bonservis ücretinin olması, hem de bu transferin etik sayılmayacağı sebebiyle bu defteri açmadan kapadığı ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious