Nobre için geri sayım başladı

Nobre için geri sayım başladı.11885
  • Giriş : 16.04.2009 / 10:39:00

Siyah-Beyazlı kulüp ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Mert Nobre'nin futbol hayatını önümüzdeki yıllarda nerede devam ettireceği konusundaki belirsizlik sürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş'a 2006-2007 sezonunun başında Fenerbahçe'den transfer olan ve 26 Temmuz 2006 tarihinde Siyah-Beyazlı kulüp ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Mert Nobre'nin Futbol hayatını önümüzdeki yıllarda nerede devam ettireceği konusundaki belirsizlik sürüyor.

31 Mayıs 2009 tarihinde Beşiktaş ile sözleşmesi sona erecek olan Brezilya asıllı futbolcu ile ilgili bu sezonun devre arası transfer döneminden itibaren Beşiktaş Kulübü ve Nobre'nin menajeri arasındaki süren görüşmelerden henüz bir sonuç çıkmadı. Siyah Beyazlı kulübün yönetim kurulu üyeleri Nobre ile ilgili bir sorun yaşamayacaklarını her fırsatta dile getirselerde, iki taraf arasında resmi imzalar hala atılmadı. Ligin bitimine 7 hafta kala şampiyonluk yarışında kritik bir döneme giren Beşiktaş'ta, yerli futbolcu statüsünde oynayan Nobre ile 46 gün içinde anlaşmaya varılmazsa Mert Nobre 31 Mayıs 2009 tarihinden itibaren serbest kalacak.

Nobre'nin menajeri Juan Figer'in istediği iddia edilen yeni anlaşma parası veya Brezilyalı futbolcunun kendisine teklif edilen ücreti beğenmemesi gibi konularda bugüne kadar somut bir gelişme kaydedemeyen Siyah Beyazlı yönetim, 46 gün içinde yeni bir adım atmazsa Mert Nobre Beşiktaş defterini kapatabilir.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*