Nobre neden imza atamıyor?

Nobre neden imza atamıyor?.11885
  • Giriş : 02.03.2009 / 09:44:00

Beşiktaş'ın 2.kaptanı Mert Nobre, birtürlü yeni sözleşme yenileyemedi..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bir türlü Beşiktaş ile sözleşmesini uzatamayan Brezilya asıllı yıldızın menaceri Juan Figer kayıplara karıştı. Mert Nobre de durumdan huzursuz olduğunu söyledi.

"Sıkıntı çekiyorum"

Fanatik'in haberine göre, Beşiktaş ile bir türlü kontrat yenileyemeyen Nobre'nin imzasının gecikmesinin altındaki neden ortaya çıktı. Yaklaşık 3 aydır İstanbul'a beklenen Nobre'nin menaceri Juan Figer'den haber alınamadığı ve bu yüzden imzanın atılamadığı öğrenildi. Figer'in İstanbul'a gelişini sürekli ertelediğini belirten Nobre, “Bu durumdan en büyük sıkıntıyı ben çekiyorum. Bir an önce sözleşmemi yenilemek istiyorum” diye konuştu.

"Kalmak istiyorum"

Başkan Yıldırım Demirören ile görüştüğünü ve Beşiktaş'ta kalacağını belirten Nobre, “Sanki burada kalmak istemediğim ve sürekli işi yokuşa sürdüğüm şeklinde yorumlar yapılıyor. Bu durum beni çok üzüyor. Başkan ile görüştüm ve anlaşmaya vardım. Figer ile Demirören'in yapacağı toplantıyı bekliyorum. Umarım en kısa sürede gelir ve imzamı atarım” dedi. Bilindiği gibi Figer imza bedeli olarak 2.5 milyon Euro istiyordu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*