Nobre 'Şampiyonluk için geldim'

  • Giriş : 18.05.2006 / 00:00:00

Beşiktaş'ın yeni transferi Brezilyalı Marcio Nobre, Beşiktaş forması giydikten sonra yaptığı açıklamada, "Büyük bir takıma şampiyonluk yaşamak için geldim" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

"Umarım oynayacağım güzel Futbol ve atacağım gollerle beklentilere en iyi cevabı verip Beşiktaş'a faydalı olacağım. Türkiye'de bulunduğum süre içerisinde Beşiktaş'a karşı çok forma giydim ve her açıdan bu büyük kulübü çok iyi tanıyorum"

Nobre, özellikle vatandaşları Kleberson ve Bobo ile birlikte oynayacak olmasının kendisine büyük avantaj sağlayacağını vurgulayarak, şöyle devam etti: "Artık bu dakikadan sonra Kleberson ve Bobo ile birlikte Beşiktaş'ın başarısı için hep birlikte mücadele edeceğiz. Önümüzdeki sezon Turkcell Süper Lig'de, UEFA Kupası'nda ve Türkiye Kupası'nda çok büyük hedefleri olan bir kulübe geldiğimin farkındayım. Yeni takım arkadaşlarımla çok iyi bir grup olup bu hedeflerimize ulaşacağımıza ve taraftarlarımıza büyük sevinç yaşatacağımıza inanıyorum."

Golcü futbolcu, Beşiktaş'ı tercih etmesindeki en büyük nedenin şampiyonluk iddiası olduğunu belirterek, "Hedefim Türk futbolseverlerinin bildiği Nobre'nin bugüne kadar gösterdiği performansının daha üzerine çıkıp, Beşiktaş'ın başarısı için katkıda bulunmaktır" diye sözlerini tamamlandı

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious