Nobre yine sevindirdi!

Nobre yine sevindirdi!.11885
  • Giriş : 22.02.2009 / 09:25:00

Beşiktaş’ın sözleşmesini uzatmak istediği golcünün Gaziantep’te iki gol birden atması, yönetimi hem sevindirdi, hem de endişelendirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Gaziantepspor maçında attığı goller ve oynadığı futbolla maça damgasını vuran isimlerin başında gelen Mert Nobre'nin durumu, Beşiktaş Yönetimi'ni telaşlandırdı. Sezon sonu sözleşmesi biten Brezilyalı oyuncuyu takımda tutmak isteyen siyah-beyazlıların, Nobre'yi kaçırmamak için seferber oldukları öğrenildi.
Siyah-beyazlı yönetimin, oyuncunun menajeri Figer ile görüşerek, bir an önce gelmesini istedikleri ifade edildi. Hem Türkiye, hem de Avrupa'dan çeşitli teklifler alan Brezilyalı golcünün sözleşme yenilememesindeki en büyük nedenin, Figer'in istediği imza parası olduğu, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in bu problemi bizzat kendisinin çözeceğini söylediği vurgulandı. İyi derecede İspanyolca bilen Beşiktaşlı yönetici Mario Berk'in konuyla ilgili olarak Figer'le ön görüşmeleri yaptığı, son pazarlık hamlesinin ise Demirören tarafından gerçekleştirileceği bildirildi.
Beşiktaş Genel Sekreteri Kenan Öner, “Birçok takımın Nobre'ye imza attırmak istediğini biliyoruz. Ama Nobre bize Beşiktaş'ta kalacağı yönünde söz verdi. Yönetim olarak ona güvendiğimiz için içimiz rahat” ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*