Nobre'nin transfer dosyası kapatıldı

Nobre'nin transfer dosyası kapatıldı.11885
  • Giriş : 14.03.2009 / 09:13:00

Beşiktaş Yönetimi, Mert Nobre’nin menajerinin tavrına sinirlendi, “Olsa da olur, olmasa da” diyerek bu transfer dosyasını kapadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Siyah-beyazlı yöneticiler, istenen parayı ancak Katar takımlarının verebileceğini öne sürdüler.

Beşiktaş, Nobre'nin menajerinin tavır ve kaprislerinden sıkıldı, bu oyuncunun transfer görüşmelerini askıya aldı. Avrupa'nın çeşitli kulüplerinden teklifler geldiğini ileri sürerek, sözleşme yenilemeye yanaşmayan ve çok fahiş bir para isteyen Uruguaylı Menajer Figer'in yardımcılarının, çok naz yaptığı belirtildi.
Başkan Yıldırım Demirören tarafından da ikna edilemeyen oyuncunun menajerlerinin yanlış yaptığını iddia eden bazı yöneticiler, “Bu ekonomik krizde, Nobre'nin bizden istediği parayı hiçbir kulüp veremez. Bu ülkedeki yabancı oyuncuların hiçbiri Türkiye'de kazandığı paranın yarısını bile Avrupa'da alamazlar. Orada vergi sistemleri çok ağır. Kalmak istiyorsa Nobre'nin bize karşı biraz daha toleranslı olması lazım” ifadelerini kullandıkları öğrenildi.

Başkanlar görüşmüş

İstenilen parada indirim olmaması durumunda Nobre ile yollarını kesinlikle ayıracaklarını belirten Beşiktaş Yönetimi'ndeki bazı isimler, Nobre'nin, menajerinin istediği paraları ancak Katar takımlarının ödeyebileceğini vurguladılar.
Öte yandan Başkan Yıldırım Demirören'in, yaklaşık bir ay önce, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile görüşerek, Nobre konusunda düşüncelerini sormuş, sarı-lacivertlilerin ilgilenmediğini öğrendiği ortaya çıktı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*