Nokta transferler yapacağız

Nokta transferler yapacağız.23925
  • Giriş : 16.04.2008 / 08:06:00

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri, "İzlenen tüm oyuncuların raporları teknik direktörümüz tarafından değerlendiriliyor. Geçmiş yıllardaki gibi hatalar yapmayacağız" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

BEŞİKTAŞ Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, yeni sezon için transfer hazırlıklarının aralıksız sürdüğünü belirtirken, kadrolarına katacakları futbolcular için titiz bir çalışma içinde olduklarını söyledi. Öner, "Gelecek sezonun transferleri için sıkı bir araştırma yapıyoruz. Geçmiş yıllardaki gibi hatalar yapmayacağız. Nokta transferler yaparak takımımızın aksayan bölgelerini güçlendireceğiz. Taraftarlarımız merak etmesin" dedi.

Sağlam’ı bekliyoruz

Alt yapı sorumlusu Halim Aydın yönetimindeki oyuncu tarama ekibindeki Mehmet Ekşi, Necdet Ergün, Sarp Yiğit, Halim Okta, Gürsoy Yalçın, Metin Uzun’un yurt içi ve dışında birçok futbolcuyu yakından takip ettiklerine değinen Öner, "İzlenen tüm oyuncuların raporları teknik direktörümüz tarafından değerlendiriliyor" diye konuştu. Takımda yapılacak revizyon konusunda teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın Süper Lig’deki Bursaspor maçı sonrası vereceği raporu değerlendireceklerini ifade eden Öner şunları söyledi:

"Beşiktaş yönetimi olarak ekonomik büyümenin yanısıra sportif başarıların da oluşması için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz. Yeni dönemde çok başarılı transferler yaparak hedeflerimize yürüyeceğiz. Şu anda İspanya, Fransa, Rusya ve Slovakya’da 5 önemli oyuncuyu takip ediyoruz. Teknik heyetimizin vereceği rapor doğrultusunda hareket ederek bu transferleri gerçekleştireceğiz."

Siyah beyazlı takımın bu sezon hedeflerine ulaşamadığını ancak yeni sezon için belirlenen amaçlar konusunda çalışmalar yaptıklarına değinen Kenan Öner sözlerini şöyle tamamladı:

Hakkımızı yedirmeyiz

"Şampiyonlar Ligi’nden, Fortis Türkiye Kupası’ndan elenmemiz moral açısından takımı etkiledi. Süper Lig’de hakem hatalarından oluşan yumak bizleri zor durumda bıraktı. Suskunluğumuz kesinlikle acizlikten değil, Türk futbolunu yöneten kurumların kendilerine çeki düzen vermesi için verdiğimiz süreden kaynaklanmaktadır. Beşiktaş Kulübü’nün haklarını kimseye yedirmeyiz. Sabrediyoruz. Beşiktaş Futbol takımı yeni oluşan güçlü bir kadro. Bu sezon hem teknik hem de fizik olarak rakiplerimizden daha iyi Futbol oynadığımızı söyleyebilirim."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious