Nonda Aslan oldu

Nonda Aslan oldu.12139
  • Giriş : 31.08.2007 / 09:00:00
  • Güncelleme : 23.09.2016 / 08:34:50

Galatasaray Futbol AŞ Genel Müdürü Sezgin: Nonda ile anlaştık. İşte Cimbom'un yeni yıldızının birbirinden güzel golleri.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, İtalya'nın Roma takımında oynayan Kongolu futbolcu Shabani Nonda ile anlaştıklarını ve yarın 2 yıllık sözleşme imzalayacaklarını açıkladı.

Sezgin, Galatasaray'ın UEFA Kupası 2. tur rövanşında Hırvatistan'ın NK Slaven takımını 2-1 yendiği maçın ardından, Ali Sami Yen Stadı'nda basın mensuplarına yaptığı açıklamada, uzun süredir transfer çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, "Romalı Nonda ile anlaştık. Oyuncu bugün İstanbul'a geldi. Yarın kendisiyle sözleşme imzalayacağız" dedi.

Transferi geç açıklamalarının iki nedeninin, kendileri için önemli olan NK Slaven maçında konsantrasyon açısından yanlışlığa neden olmamak ve Nonda'nın sakatlığıyla ilgili yapılan spekülasyonlar olduğunu ifade eden Sezgin, "İtalya ve Almanya'dan tüm raporlarını almıştık. Zaten Roma ile antrenmanlara çıkıyordu. Emin olmak istiyorduk. Bir de kendi sağlık ekibimize bu oyuncuyu muayene ettirerek sağlıklı bilgi alıp transferi gerçekleştirmek istedik" diye konuştu.

Roma Kulübü'ne ve Nonda'ya, anlayışlarından dolayı teşekkür eden Sezgin, kendi koşulları çerçevesinde gerçekleştirmek istedikleri için de transferin zor pazarlıklar sonucu gerçekleştiğini dile getirdi.

"Mutluyuz. Umarım, iyi olan takımımıza bir katkı da Nonda'dan gelir" diyen Sezgin, transfer çalışmalarının sürdüğünü, ancak bu konudaki güçlüklerin kamuoyu tarafından bilindiğini ifade ederek, Nonda'nın son transferleri olabileceğini kaydetti.

İşte Cimbom'un yeni yıldızının birbirinden güzel golleri.


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious