Nonda kulübeye çekiliyor!

Nonda kulübeye çekiliyor!.9367
  • Giriş : 21.03.2008 / 18:05:00

Gençlerbirliği karşısında ortaya konulan futbolla eleştirelere hedef olan Galatasaray'da kadroda değişikliğe gidileceği, Nonda'nın yedeğe çekilerek forvette Ümit Karan-Hakan Şükür ikilisinin görev yapacağı öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sakatlıkları bulunan oyunculardan Hakan Şükür ile Mehmet Topal’ın tedavilerinin ardından, Servet’in sağ ayak bileğindeki, Ayhan’ın da kasık bölgesindeki ağrılara rağmen antrenmanın tamamında yer aldıkları belirtildi. Ayrıca, kasık bölgesinde ağrıları bulunan Hasan Şaş’ın ise sağlık ekibi tarafından bugün dinlendirildiği ifade edilirken, Song’un tedavisine devam edildiği ve takımdan ayrı çalıştığı kaydedildi.

Mehmet Topal'ın sakatlığının geçtiği ve Denizlispor karşısında takımdaki yerini alacağı bildirildi. Savunmada Sabri - Emre - Servet - Hakan Balta dörtlüsünün bozulmayacağı, orta sahanın solunda Volkan Yaman'a şans verileceği ifade edildi. Arda'nın bu maçta da forma giyemeyecek olan Lincoln'ün yerine forvetin arkasında görev yapacağı belirtildi.Gençlerbirliği maçındaki performansıyla dikkat çeken Serkan Çalık'ın sol dizinde ağrılarının bulunduğu ancak buna rağmen karşılaşmada görev alabileceği öğrenildi. Sakatlığı nedeniyle Ankaraspor ve Gençlerbirliği maçlarında forma giyemeyen Song'un tedavisininse sürdüğü, buna rağmen büyük olasılıkla Denizlispor maçının 18 kişilik kadrosunda yer alabileceği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious