Nonda takımıyla idmana çıktı

Nonda takımıyla idmana çıktı.17469
  • Giriş : 19.01.2008 / 08:29:00
  • Güncelleme : 19.01.2008 / 09:30:12

Galatasaray, Süper Lig'de 20 Ocak Pazar günü Bursaspor ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürürken, Sarı-Kırmızılı ekipte hastalığı bulunan Nonda'nın bugün takımla birlikte çalıştığı açıklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Galatasaray, Turkcell Süper Lig'de 20 Ocak Pazar günü Bursaspor ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, teknik direktör Karl Heinz Feldkamp yönetiminde, basına kapalı olarak gerçekleştirdiği çalışmada futbolcuların, dört grup halinde dar alanda taktik ağırlıklı bir çalışma yaptıkları kaydedildi.

Sarı-kırmızılı ekipte hastalıkları bulunan Nonda ve Orkun ile sakatları bulunan Carrusca ve Aykut'un durumlarındaki düzelmenin ardından bugün takımla birlikte çalıştıkları açıklandı. Diğer yandan, sakatlıkları süren Okan ile Ayhan'ın salonda ve sahada özel çalıştıkları, Hasan ve Lincoln'ün tedavilerine ise sağlık merkezinde devam edildiği ifade edildi.

Galatasaray, yarın akşam yapacağı antrenmanla Bursaspor maçının hazırlıklarını tamamlayıp, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kampa girecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious