Nonda'nın göz retinasında ödem

Nonda'nın göz retinasında ödem.11188
  • Giriş : 27.10.2008 / 15:07:00

Eskişehirspor maçında yüzüne gelen top nedeniyle oyundan çıkmak zorunda kalan golcü futbolcu Shabani Nonda'nın sol göz retinasında ödem oluştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Turkcell Süper Lig'de haftayı 4-2'lik Eskişehirspor mağlubiyetiyle kapatan Galatasaray, Ankaraspor maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Michael Skibbe yönetiminde basına kapalı olarak çalışan sarı-kırmızılı takımda, Eskişehirspor maçında 90 dakika görev yapan oyuncular rejenerasyon koşusunun ardından sağlık merkezinde yapılan terapi seanslarıyla maç ertesi programlarını tamamladıkları, diğer oyuncuların ise kondisyon bölümünün ardından teknik çalışmalar yaptıkları bildirildi.

-NONDA'NIN GÖZÜNDE ÖDEM-

Eskişehirspor maçında yüzüne gelen top nedeniyle oyundan çıkmak zorunda kalan golcü futbolcu Shabani Nonda'nın sol göz retinasında ödem oluştuğu açıklandı.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, sol göz retinasında ödem oluşan Shabani Nonda'nın 30 Ekim Perşembe günü gerçekleştirilecek ikinci kontrole dek dinlendirileceği ifade edildi.

Ayrıca, Eskişehirspor maçında sol dizinde Ağrı meydana gelen kaleci De Sanctis ile sol uyluk ön adalesinde Ağrı oluşan Baros'un tedavilerine sağlık merkezinde devam edildiği kaydedilirken, De Sanctis'in tedavisi sonrası rejenerasyon çalışmasına dahil olduğu, Baros'un ise dinlendirildiği duyuruldu.

Tedavilerinin ardından Uğur Uçar, Emre Güngör ve Mehmet Topal'ın sahada, Aydın ve Linderoth'un ise salonda sağlık ekibi eşliğinde takımdan ayrı çalıştıkları, kaleci Orkun'un da gribal enfeksiyon nedeniyle yapılan tedavisinin ardından dinlendirildiği açıklandı.

Öte yandan, Hasan Şaş, Serkan Çalık ve Barış'ın ise ameliyatları sonrası rehabilitasyon çalışmalarına devam edildiği bildirildi.

Galatasaray, yarın akşam saatlerinde basına kapalı olarak yapılacak antrenmanla Ankaraspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*