NTV spikeri nasıl taraf oldu?

NTV spikeri nasıl taraf oldu?.13357
  • Giriş : 01.07.2008 / 13:25:00

Türkiye gündemini sarsar gelişmeler izleyiciyi ekran karşısına kilitlerken, tarafsızlığıyla takdir toplayan NTV bu sefer taraf oldu. NTV spikeri haberle yorumu birbirine kattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sabah saatlerinde Ankara'da başlayan ve İstanbul'da 'Ergenekon' operasyonu kapsamındaki gözaltılarla ilgili haber kanalları da yoğun bir trafiğe girdi. Haber kanallarının saniye saniye aktardığı gelişmelere, genel kanallar arasında Kanaltürk de katıldı. Ülke TV alt yazı olarak olayı ilk duyuranlardan olurken, haberlerin detayları geç verildi.

Bugüne kadar yaptığı tarafsız yayınlarla herkesin takdirini toplayan NTV, bugün tarafsızlığını yitirerek, yorumu yorumculara bırakmadı.

NTV TARAFSIZLIĞINI YİTİRDİ

Sabah saatlerinde ekranlarda olan Duygu Canbaş, yapılan operasyonlara tepkisini sözleri, mimikleri ve sorularıyla dile getirerek, canlı yayına bağlanan Muharrem Sarıkaya'nın 'Günaydın'ı sözüne karşılık 'gün Aydın diyemeyeceğim çünkü gün karanlık' dedi.

NTV'nin genç spikerinin, gözaltılardan çok etkilendiği ve haberleri sunarken sesinin titrediği fark edildi. Genç spiker sürekli operasyonlarla ilgili eleştirel bir yaklaşım sergileyerek, konuklarına çanak sorular sordu.

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious