Numan Kurtulmuş mitingleri iptal etti

Numan Kurtulmuş mitingleri iptal etti.9938
  • Giriş : 26.03.2009 / 12:03:00

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, bugünkü Çorum ve Tokat mitinglerini iptal ederek, kazanın olduğu Kahramanmaraş’a gitti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, bugünkü Çorum ve Tokat mitinglerini iptal ederek kazanın olduğu Kahramanmaraş'a gitti.

Muhsin Yazıcıoğlu'nun siyasi üslubu ve kişiliği ile Türk siyasetinin örnek simalarından biri olduğunu belirten Numan Kurtulmuş; “Bir an önce helikoptere ulaşılması en büyük temennimizdir. Her şeye rağmen Sayın Yazıcıoğlu ve beraberindeki arkadaşlarla ilgili umudumuzu koruyor ve iyi haberlerini almayı umuyoruz. Gerçekten Sayın Yazıcıoğlu, siyasi üslubu ve kişiliği ile Türk siyasetinin örnek isimlerinden biridir. Helikoptere aradan geçen bunca zamana rağmen ulaşılamamış olması üzüntümüzü daha da arttırmaktadır. Camiamızın duaları Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşları içindir” dedi.

MİTİNGLER İPTAL-KURTULMUŞ K.MARAŞ'A GİDİYOR

Genel Başkan Numan Kurtulmuş, bugün gerçekleştirmeyi planladıkları Çorum ve Tokat mitinglerini iptal ederek, çalışmaları yakından takip etmek üzere Kahramanmaraş'a hareket etti.

Öte yandan Saadet partisi kaza haberini alır almaz Genel Başkan Yardımcıları Ömer Vehbi Hatipoğlu, Mücahit Yanılmaz ve GİK üyesi Salih Kaçır'dan oluşan bir heyetle Büyük Birlik Partisi Genel Merkezi'ni ziyaret ederek, kriz masasıyla irtibat halinde gelişmeleri yakından takip ediyor.

Ayrıca Genel Başkan Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, BBP Genel Sekreteri Yaşar Topçu ile dün gece bir telefon görüşmesi gerçekleştirerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*