Nurgül Yeşilçay'ın zor anları

Nurgül Yeşilçay'ın zor anları.10287
  • Giriş : 02.05.2009 / 21:22:00

11. Uluslararası Eskişehir Film Festivali açılış törenine katılmak üzere Eskişehir'e gelen sinema sanatçısı Nurgül Yeşilçay, kaldığı otelin merdivenlerinden düşerek hafif şekilde yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yeşilçay, eşi Cem Özer ile birlikte katıldığı ve yaralanan bacağına sık sık buz tedavisi uyguladığı festival açılış töreninde yaptığı konuşmada, gözyaşlarına hakim olamadı.

8 yıl önce Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nü bitiren Nurgül Yeşilçay, bugün mezun olduğu üniversitede düzenlenen 11. Uluslararası Eskişehir Film Festivali'nin açılışına katılmak üzere eşi Cem Özer ile birlikte Eskişehir'e geldi.

Yeşilçay, kaldığı otelin merdivenlerinde dengesini kaybedip aşağıya yuvarlandı. Sol bacağından yaralanan Nurgül Yeşilçay, bu kazaya rağmen festivalin açılışına katıldı. Törende oturduğu yerde bir torba içindeki buzu sık sık bacağının üzerine koyan Yeşilçay,
festival açılışında yaptığı konuşmada, duygusal anlar yaşadı.

Bir süre konuşmasına ara vermek zorunda kalan Nurgül Yeşilçay, "Her sene Anadolu Üniversitesi'ne geliyorum. Ben bu salona en son Fazıl Say konserinde bornozla gelmiştim. O yüzden anılarım canlandı. En arka sırada oturmuştum. Şimdi kısmet böyle giyinip, en ön sırada oturmakmış. Ben buraya geldiğimde çok duygulanıyor ve heyecanlanıyorum. Karakterimin oluşmasında okulun, öğretmenlerimin, Eskişehir halkının, havasının, hatta bu binanın ve okul
döneminde yaptığım haytalıkların çok büyük katkısı var. Ben buraya gelip bütün Eskişehir halkına teşekkür etmek istiyorum. Buraya onun için geldim, teşekkür ediyorum" dedi.

Yeşilçay'ın eşi Cem Özer ise, "Bugün çok heyecanlıyız. Çünkü, eşim Anadolu Üniversitesi'nde okudu. O kadar heyecanlıydı ki, gelirken otelin merdivenlerinden balıklama düştü. Onun için biraz geciktik" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*