Nuri Albayrak, bordo-mavili camiayı birlik beraberliğe çağırdı

Nuri Albayrak, bordo-mavili camiayı birlik beraberliğe çağırdı.15534
  • Giriş : 21.01.2008 / 18:04:00

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, bordo-mavili camiayı birlik beraberliğe çağırdı. Takımın içinde bulunduğu durumun tüm camiayı üzdüğünü belirten Albayrak, Trabzonspor'un başarılı olduğu dönemlere bakıldığında bütünlüğün her zaman ön planda tutuld

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

'Kamuoyunda muhalefet diye adlandırılan kesimin yaptığı son çıkış oldukça anlamlı' diyen Albayrak, "Biz geçmişte görev alıp şu anda dışarıda bulunan hiçbir arkadaşımızı muhalefet olarak görmüyoruz. Bu kamuoyunu yönlendirenlerin taktığı bir sıfattır. Sadece hedefe ulaşma yollarımız ve yöntemlerimiz farklı olabilir. Ama hepimizin ortak gayesi Trabzonspor'u da üst seviyelere taşımaktır." ifadelerini kullandı.

Trabzonspor'un başarılı olduğu dönemlere bakıldığında bütünlüğün her zaman ön planda tutulduğuna işaret eden Albayrak, "Bizim de göreve geldiğimizden beri yapmaya çalıştığımız budur. İnsanlardan hep bizim yanımızda değil kulübün etrafında birleşmelerini istedik. Gönül isterdi ki bu birleşmeyi daha önceden sağlayalım. Ancak bir müsibet bin nasihattan hayırlıdır misali geldiğimiz bu noktayı da olumlu buluyoruz. Umarım bu yaklaşım tarzı sözde kalmaz ve fiiliyata da yansır." dedi.

Trabzonspor'un OFTAŞ maçını yine bir hakem hatasıyla kaybettiğini ileri süren Albayrak, şöyle konuştu:

"Bizim için hiçbir mazeret OFTAŞ Spor mağlubiyetinin bahanesi olamaz. Ancak ortada görünen bir gerçek de var. Bu karşılaşmada bir bariz penaltımız verilmedi, apaçık elle düzeltilen bir pozisyonda da kalemizde gol gördük. Her şeye rağmen hakem arkadaşlara güvenmek istiyoruz. Ama ister formsuzluktan deyin, ister kafalarının karışıklıklarından ama bu hataların genellikle bize rastlaması oldukça düşündürücü. Belli ki hakemler Türk futbolunda yaşanan son gelişmelerden dolayı motivasyon ve konsantrasyon eksikliği yaşıyorlar. Onlardan tek beklentimiz adil maç yönetmeleri. Bunu başarsınlar kazanan kendileri olur."

(CİHAN)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious