Nuri Albayrak: 'Gitmiyorum!'

Nuri Albayrak: 'Gitmiyorum!'.14039
  • Giriş : 17.11.2007 / 11:14:00

Nuri Albayrak, Trabzon'u şampiyon yapmadan başkanlığı bırakmayacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bordo-Mavili ekibin başkanı Nuri Albayrak, Trabzon’u modern tesislere kavuşturmadan ve şampiyon yapmadan görevini bırakmayacağını söyledi.

İki Brezilyalı alınacak


Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak aralık ayında yapılacak olağan genel kurul öncesi, “Bu şehri modern tesislere kavuşturmadan ve takımı yine şampiyon yapmadan hiçbir yere gitmeyeceğim” dedi. Transferde, Brezilya’dan dönen profesyonel şube menaceri Necmi Perekli’nin vereceği raporları beklediklerini ifade eden Albayrak, “Maliyetlerde anlaşırsak, Brezilya’dan hocamızın da olur vereceği en az 2 oyuncuyu devre arasında takıma katacağız. Şampiyonluk mücadelesinden de kopmuş değiliz” diye konuştu.

‘Proje 4 ayda biter’


Akyazı’daki stat projesini hayal bulanların, dünyadaki teknolojik gelişmelerden bihaber ya da kötü niyetli olduğunu dile getiren Albayarak, “Akyazı projesi 7 yılda değil en fazla 4 ayda biter” yorumunu yaptı. Albayrak sözlerini şöyle tamamladı: “Benim dünya görüşümde geçmişi kötülemek, başarısızlığı perdelemek için sağa sola çamur atmak yoktur. 24 saat yaşayan stadı ve Trabzonspor Koleji’ni gerçekleştirip takımı da şampiyon yaptıktan sonra huzur içinde köşeme çekileceğim.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious