Nuri Albayrak'tan birlik çağrısı

  • Giriş : 13.05.2007 / 00:00:00

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, sorunlara camia olarak el birliği içerisinde karşı koymaları gerektiğini belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Albayrak, "Yeni ufuklara yelken açmak için her zamankinden daha fazla kenetlenmeliyiz" dedi.

Nuri Albayrak, yeni sezonda Trabzonspor'un hak ettiği yere geleceğine inandığını kaydederek, "Bu sezon başarısızlıklarda 2 ana sebep etkin oldu. Sakatlıklar ve hakem hataları belimizi büktü. Özellikle hakem hataları kupadan elenmemizde etkin rol oynadı. Ancak hiç bir şekilde mazeretlerin arkasına sığınmıyoruz. Camiamızdan aldığımız güçle önümüzdeki sezon hak etiğimiz başarılara bir bir ulaşacağımıza eminim" diye konuştu.

Başkan Albayrak, bütün bu olumsuzluklara rağmen yeni ufuklara yelken açmak için her zamankinden daha fazla kenetlenmeleri gerektiğini söyledi.

"MUSAMPA'DAN KAR EDECEĞİZ"

Antalyaspor maçından önce kamp sırasında diskoya gittiği gerekçesiyle teknik direktör Ziya Doğan tarafından kadro dışı bırakılan Musampa, tesislerde antrenman yapıyor.

Anlaştığı fiyatın büyük bir bölümünü peşin alan Holandalı oyuncunun, "Kalam paramı almadan bir yere gitmem“ dediği öğrenildi.

Yönetim, Musampa'dan zarar etmemek için Avrupa'da kulüp arayışlarını sürdürürken, Nuri Albayrak, "Marcelinho'yu satıp nasıl kar ettiysek, Musampa'yı da satınca kar edeceğiz" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious