O dehşet gecesi kameralarda

O dehşet gecesi kameralarda.9805
  • Giriş : 12.06.2009 / 07:00:00
  • Güncelleme : 22.09.2016 / 00:47:01

Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu'na ait yeni güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


3 Mart 2009 tarihinde hunharca işlenen Münevver Karabulut cinayetinin bir numaralı zanlısı Cem Garipoğlu yaklaşık 100 gündür yakalanamadı. Yurtdışına kaçtığı ileri sürülen Garipoğlu kırmızı bültenle aranıyor.

Cinayetle ilgili farklı iddialar gündeme gelirken katil zanlısı olarak aranan Cem Garipoğlu'na ait olduğu zannedilen güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Münevver Karabulut'un okuldan çıkışı net bir şekilde görülüyor. Karabulut okuldan çıktıktan sonra başına geleceklerden habersiz Garipoğlu ile buluşuyor.

Kırmızı bir taksiyle evden ayrılan Garipoğlu daha sonra Karabulut'u okuldan alarak Bahçeşehir'deki evine getiriyor, güvenlik kameralarına yakalanmamak için de genç kızı arka kapıdan eve sokuyor. O sırada bahçıvan da duvara yaslanarak bir süre ikiliyi izliyor.

Cem Garipoğlu olduğu söylenen kişi eve girdikten 10 dakika sonra üstünü değiştirmiş bir halde evden çıkıyor. Garipoğlu'nun bu sırada genç kızı parçalarken kullandığı testereyi almak için nalbur aradığı iddia ediliyor.

Testereyle eve döndüğü anlaşılan şahıs, 3,5 saat sonra yeniden dışarı çıkıyor. Elinde ise bavul ve gitar çantası olduğu ayırt ediliyor. Bunların içinde de Münevver Karabulut'un cesedi olduğu tahmin ediliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*