'O Kadın' filminin galası yapıldı

'O Kadın' filminin galası yapıldı.6619
  • Giriş : 14.12.2007 / 00:52:00

İstinye Park AFM Sinemalarındaki galaya, sinema ve sanat dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

''Yılın en ilginç sinema projesi'' olarak nitelendirilen ve Korhan Bozkurt'un yazıp yönettiği filmin gösterimi öncesi düzenlenen kokteylde, filmin oyuncuları Selin Demiratar, Tardu Flordun, Burak Hakkı, Burhan Öçal, Şebnem Dönmez, Nefise Karatay, Kamil Güler, Başak Sayan ve Erol Günaydın, birlikte basın mensuplarına poz verdi.

Erol Günaydın, gazetecilere yaptığı açıklamada, böyle genç ve güzel oyuncularla birlikte bir filmde rol aldığı için çok mutlu olduğunu belirterek, ''Ben de bir Sezen Aksu aşığıyım'' dedi. İlk kez, karakterler arası bağ ve diyaloglar yerine, seçilmiş Sezen Aksu şarkılarının kurgulandığı filmde, Sezen Aksu'ya ait 18 şarkıyla birlikte Aksu'nun film için yorumladığı ''Beşik'' şarkısı da yer aldı.

Yazım aşaması 2 yıl, hazırlıkları 1 yıl, çekimleri 7 hafta ve post prodüksiyonu 3 ay süren filmde, ''aklını ya da yüreğini tercih etme seçimiyle karşı karşıya kalan insanın seçimleri sonrası pişman olup olmayacağı'' irdelenirken, herkesin hayatında bir ''O kadın''ın var olduğu anlatılıyor. Galada, filmin gösterilmesinin ardından, Hüsnü Şenlendirici-Taksim Trio da Sezen Aksu şarkılarından oluşan mini konser verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious