O kızın hiç suçu yok mu?

O kızın hiç suçu yok mu? .8661
  • Giriş : 04.08.2007 / 15:51:00

Bülent Ersoy, eşi Armağan Uzun'un kendisini 20 yaşındaki Pelin Taşçı ile aldatmasının ardından sessizliğini kendi programında bozdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Uzun'u affettiğini söyleyen Ersoy, bu olayda tek kabahatlinin eşi olmadığını söyleyerek, "O kızın hiç mi suçu yok? Ailelerin evlatlarına sahip çıkması gerek" dedi.

Bir hafta önce eşi Armağan uzun tarafından altadılan Bülent Ersoy, sessizliğini Star TV ekranlarında yayınlanan programı "Bülent Ersoy’la Yıldızlı Geceler”de bozdu. Programın başında gergin tavırlarıyla dikkat çeken Ersoy, kendisini fotoğraflamak isteyen hayranlarını bile sert bir dille uyardı. Ersoy, programına konuk olarak gelen Armağan Çağlayan'ın kendisine nasıl zayıfladığını sorması ve diyetinin formülünü istemesi üzerine, "Diyetin tarifi acı. Ama ne acısı, çiğköfte acısı" cevabını verdi.

Armağan Çağlayan, bununla da kalmayarak Ersoy'a hayatı boyunca en çok zorlandığı anı sordu. Bu soru üzerine oldukça duygusallaşan ünlü sanatçı, "Gazetedeki resimleri gördüğüm an" yanıtını verdi. Bunun üzerine eşinin aldatma olayını açan Bülent Ersoy, konuşmasına şöyle devam etti: "Yaşadığım olay hiç kolay değil çok zor. Yapılan hatalar var ama hata kullar için. Karşınızdaki insanın yaşı çok genç. Eşim bana açıklamasını yaptı. Bu hatayı asla ve asla hoş görmüyorum. Yüce Allah ne kadar nefes verdiyse bana onun her an acısını duyacağım. Herkes benim kolay yolu seçmemi istedi ama ben savaşçı bir kadınım. Çoğu insanın, hatta annemin arzusu doğrultusunda eşimi boşayabilirdim. Boşamak çok kolay. Giderim gazetedeki TV'deki verileri mahkemeye sunarım 10 dakikaya boşarlar. O zaman nerede kaldı sevgim, sözlerim, sabır?"

AYNISI SANA DA OLABİLİR

"Burada yalnız Armağan Mustafa Uzun mu kabahatli? Belki ben çok sevdiğim için yanlı olabilir ama resimdeki, saatlerini bölüştüğü hanımefendinin hiç mi kabahati yok? Evli bir erkek, başka bir insana ne verebilir? Bu nişan, söz değil, evlilik! O açıdan sana birkaç saatin dışında başka ne verebilir ki. Yarın sen de evlenecek, yuva kuracaksın, aynısı sana da olabilir. O yüzden ailelerin evlatlarına sahip çıkması lazım." Program sonrası bir koruma ordusuyla birlikte çıkan Bülent Ersoy, korumalarının magazin muhabirlerini itelemesi üzerine onlara kızarak, "En sevmediğim şey, lütfen çekilin. Biz kocaman bir aileyiz" dedi. Bülent Ersoy bir muhabirin, "Balayına kaldığınız yerden devam edecek misiniz?" sorusuna ise, "Balayına değil, cenazeye" cevabını vererek herkesi şaşırttı.

Bir kereliğine affettim

Programında her erkeğin aldattığını söyleyen Bülent Ersoy, eşini sadece bir kerelik affettiğini belirterek, sözlerini şöyle noktaladı: "Dünyada ilk aldatılan kadın ne Bülent Ersoy Uzun ne de son aldatan Armağan Mustafa Uzun. Tanrı kadınlara sabır bahşetmiş erkekler ise sokak ağzı ile olacak ama her gördüğü yerden otlanmayı seviyor. Ben eşimi affettim, ama bir kere. Bir daha böyle bir olayla karşı karşıya gelirsem, Allahaısmarladık bile demeden evden çıkarım ve giderim, arkama bile bakmam. Eşime, ailesine sevgiye hürmeten affettim. Ben herkesin sevgisine sahip çıkarak lider olmasını tercih ediyorum. Eşim benden ve hayranlarımdan özür diledi, ben de eşimi affettim. Evlilik müessesine olan saygımdan tercih ettim."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious