O şarkı bende daha güzel

O şarkı bende daha güzel.10372
  • Giriş : 26.05.2008 / 22:21:00

'Hadi Hadi' şarkısı nedeniyle İbrahim Tatlıses ile arasında gerginlik oluşan Fatih Ürek, 'İbrahim Bey, beni yanlış anladı' diye konuştu. Ürek, Tatlıses'in yorumunun farkına da dikkat çekerek 'Şarkı bende daha güzel' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yüz Yüze programına konuk olan Fatih Ürek, yeni imajıyla farklı bir görüntü çizdi. Takım elbise ve kravatıyla izleyenleri şaşırtan Ürek, bir süre önce 'Hadi Hadi' şarkısını söyleyen İbrahim Tatlıses ile aralarında gerginlik olduğu söylentilerine de cevap verdi.

Ürek, "Kendisi beni yanlış anladı. Ben çok korktum çünkü İbrahim Tatlıses bu, kolay değil. İmparator o, şarkıların efendisi. Öyle güzel şarkı söylüyor ki adam. Ben bir şarkı bulmuşum, şarkı çok sevildi ve İbrahim Tatlıses okuyor. Yandım, bittim, üzüldüm ben, mahvoldum. Ben üzülünce insanlar gidip ona 'Niye söylüyorsun?' dediler. O da ben söylettiriyorum bunları sandı. Ama öyle bir şey yok. Yine de şarkı bende daha güzel. İbrahim Tatlıses de güzel okudu. O'nun yorumu başka bir şey. O'na laf söyleyemem, dilim tutulur. Ama yine de yakışmadı bence, bu sözümün arkasındayım. Ağbimdir, ona laf söylemek olmaz ama şarkı başka bir şey oldu. " diye konuştu.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious