O Ses Türkiye jürisini hayran bıraktı - İzle

O Ses Türkiye jürisini hayran bıraktı - İzle.16277
  • Giriş : 05.11.2013 / 12:00:00
  • Güncelleme : 05.11.2013 / 12:17:10

O Ses Türkiye yarışmasında dün gece öyle bir ses yarıştı ki...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Acun Ilıcalı'nın sunduğu O Ses Türkiye'de sahne alan Hasan Doğru, Türkiye'yi kendine hayran bıraktı.

Söylediği İtalyanca parçalar ile geceye damgasını vuran Doğru, 'Ne iş yapıyorsun' sorusuna 'Lokantada bizimkilere yardım ediyorum' diye cevap verdi. Opera mezunu olduğunu belirten yarışmacının, ısrar üzerine söylediği türkü de büyük alkış aldı. Mütevazi kişiliği ile dikkat çeken Hasan Doğru, sosyal paylaşım sitelerinde de en çok konuşulan konular arasına girdi.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği O Ses Türkiye yarışmasında finale doğru geri sayım devam ediyor. O Ses Türkiye jürisinin karşısına çıkan yarışmalar tüm maharetlerini sergilemeye devam ediyorlar. O Ses Türkiye‘ye damga vuran ve unutulmazlar arasına girerek bu ses finale kadar gider dedirten Hasan Doğru isimli yarışmacı söylediği opera şarkısıyla bütün jüri üyelerini kendine hayran bıraktı. Mükemmel bir sese sahip olan Hasan Doğru’nun opera performansı O Ses Türkiye jürisi başta olmak üzere stüdyodakileri ve ekran başındakileri mest etti.

HASAN DOĞRU'NUN CANLI PERFORMANSINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

O Ses Türkiye yarışmacısı Hasan Doğru performans sonrasında kısaca kendisini tanıttı. Üniversitede Opera bölümünde okuduğunu anlatan Hasan Doğru, ailesinin lokantasında garsonluk yaptığını söyledi.

Hasan Doğru’yu kendi ekibine katmak isteyen O Ses Türkiye jürisi birbirine girdi. Özellikle Gökhan ile Murat Boz arasındaki mücadele gerçekten görülmeye değerdi. Bütün jüri üyelerini birbirine düşüren yarışmacı Hasan Doğru, tavırlarıyla da herkesin gönlünü kazandı..

Hadise yarışmacının sesinin çok güzel olduğunu ona ölen çok yakın bir arkadaşını hatırlattığını söyledi. Murat Boz yarışmacının çok doğal ve naif olduğunu söyledi..

İtalyanca opera şarkısını mükemmel söyleyen Hasan, Acun Ilıcalı’nın ricasıyla da Yayla Yolları şarkısını seslendirdi. Türkçe şarkıları da operadaki gibi harika ötesi seslendiren yarışmacıyı elde etmek için jüri üyelerinin dökmediği dil kalmadı… Hasan Gökhan’ı seçerek bütün jüri üyelerini ters köşeye yatırdı..

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*