O Ses Türkiye Tuğçe Gendigelen - Dün akşamki geceki O Ses Türkiye

O Ses Türkiye Tuğçe Gendigelen - Dün akşamki geceki O Ses Türkiye.19470
12.11.2013 / 08:44:56

O Ses Türkiye'nin dün akşamki bölümünde öyle bir ses vardı ki duyanlar kulaklarına inanamadı. İşte büyüleyici o ses...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Star Tv'de yayınlanan O Ses Türkiye ses yarışmasının 11 Kasım 2013 Pazartesi akşamı yayınlanan yeni bölümünde Tuğçe Gendigelen isimli yarışmacı geceye damga vurdu. O performansı haberin içerisindeki videodan izleyebilirsiniz.

Bu arada O Ses Türkiye yeni sezonunda yeni jüri üyeleriyle ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Bu sezon katılan Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile Ebru Gündeş yavaş yavaş ısınmaya başladılar. O Ses Türkiye bu akşam Star TV'de.O Ses Türkiye yeni bölümleri yeni yarışmacıları ile büyülemeye devam ediyor.

Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O Ses Türkiye yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan Ebru Gündeş. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile Hadise ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı Murat Boz O Ses Türkiye'yi izletmeye devam ediyorlar.O Ses Türkiye'nin haftanın o sesi olmaya namzet birisi vardı. Ersin Yılmaz yarışmaya İstanbul'dan Kartal'dan katılıyor. Ersin Yılmaz, şans eseri gittiği bir yakınının düğününde bağlama çalması ve türkü söylemesi ile menajerlik yapan birisinin dikkatini çekiyor ve ondan sonra Ersin Yılmaz bu yeteneğini düğünlerde bağlama çalarak ve türkü söyleyerek geliştiriyor. Ersin Yılmaz'ın iki kız çocuğu var. Eşi ile yaşadığı bir sorunda dolayı büyük kızı 40 günlükken boşanıyorlar. Fakat 6 yıl sonra tekrar evleniyorlar ve Ersin Yılmaz'ın ikinci kız çocuğu oluyor. Ersin Yılmaz "Kafama Sıkar Giderim" şarkısını seslendirmesinden sonra seyircilerin bir daha bir daha" istekleri karşısında ve Acun Ilıcalı'nın ricası üzerine şarkısı bir kere daha seslendirdi. Ersin Yılmaz, jüri seçimini yaparken kızın isteği üzerine yaptı ve Ersin Yılmaz, O Ses Türkiye yarışmasında Gökhan'ın takımına katılmaya karar verdi. İşte Ersin Yılmaz ve müthiş performansı;

Murat Boz ‘Gizli gizli evlenip boşandılar’ dedikoduları sonrası ilk kez konuştu...

Öylesine söylemiyor bu lafı Murat Boz. 7 yıldır bilikte olduğu Eliz Sakuçoğlu’na olan aşkı Mega Fox’a yan gözle bakmayacak kadar büyük; güveni kendi kredi kartının şifresini bilmeyecek kadar sağlam. ‘Gizli gizli evlenip boşandılar’ dedikoduları sonrası ilk kez konuştu...

Yazın denize girerken çekilen o meşhur fotoğraflarınızdan beri hiç konuşmadınız. Çok mu üzdü bu durum? Neler hissetiniz?

- Hayır, aksine çok hoşuma gitti! Gayet eğlenceliydi.

Yok artık!

- Gerçekten! Zaten bir hafta konuşulanlardan hiç haberim olmadı.

Oysa herkes sizi konuşuyordu. Siz nerelerdeydiniz?

- Teknede! Telefonum kapalıydı. Krizi Eliz, basın danışmanlarım Senem ve Selim yönetmiş. Ben karaya çıkınca öğrendim.

Gazeteler önünüze geldiğinde ağzınızdan çıkan ilk cümle...

- “Bu ne ya?” dedim. Çünkü vücudum o karelerdeki gibi vahim bir durumda değildi. Aslında öyle görünmediğim için katıla katıla gülmeye başladım.

Fotoshop mu vardı yani?

- Öyle bir iddia da bulunamam. Ters açı, güneş, oturuşum veya duruşumdan dolayı öyle görünmüş olabilir.

Sonra da kendinizi spora verdiniz...

- O fotoğraflar çekilmeden önceki kış da sürekli spor yapıyordum zaten. Konserler başlayınca spora ara vermiştim. Dile kolay, tam 42 konser... Yaz sonu tekrar başladım. Sporsuz günüm yok. Rutinim bu. Bugün de spordan çıktım, yanına geldim.
 
Erkek popçunun göbeği olamaz mı?

- Biz manken değiliz. Tabii ki olabilir ama olmaması gerekiyor işte. İnsanların sadece kulağına değil gözüne de hitap ediyoruz. Yalnız Türkiye’de bir sürü sorun varken bir vücuda 4 hafta takılmak Türkiye için bir soru işareti.

Bu sorunun cevabı ne?

- Hepimiz kilo alıp verebiliriz. Ama birinin fiziğiyle gazetede dalga geçmek insanlık sorunu. Hatta insanlık dışı bir şey.

Vücudunuz şimdi nasıl durumda?

- Dokun hadi! (Kıyafeti üzerinden hafifçe dokunuyorum. Dümdüz ve kaslı!)

Murat Boz artık bir marka mıdır?

- O kadar kolay değil ama ekibimle bunun için doğru atıyoruz. Ben de kendimi Murat Boz adına çalışan bir eleman gibi görüyorum.

Adına çalıştığınız Murat’la sizin farkınız ne?

- Ooo bir görsen! Sahnedeki, televizyondaki ve özel hayattaki Murat Boz arasında büyük farklar var. Televizyonda en doğal halimi görüyorsunuz, mesela. Sahneyse doruk noktam. Ulaşılabilecek en büyük haz.

Seksten bile mi?

- Buna bütün hazlar dahil!

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*