Obama hakkındaki gizli gerçek

Obama hakkındaki gizli gerçek.16696
  • Giriş : 13.11.2008 / 21:39:00

Obama hakkındaki bu gerçek seçimler etkilenmesin diye saklanmış. Bakın iddiaya göre Obama neymiş?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

ABD Başkanı seçilmeden önce geçmişi çok araştırılan Barack Obama ile ilgili son olarak Kuzey İsrail'de yaşayan 8 bin kişilik Beduin (Bedevi) kabilesi, kan bağı olduğunu iddia etti.

Hürriyet'e göre; Hawaii'den Kenya'ya dünyanın egzotik yerlerindeki akrabaları bulunan ve son olarak Boston'da kaçak yaşayan halası ortaya çıkan Barack Obama ile ilgili yeni bir iddia gündeme geldi.

OBAMA BEDEVİ ÇIKTI

The Times'ın haberine göre, İsrail'in Galilee bölgesindeki Bir al-Maksour adlı Beduin kabielesi (Köyü) sözcüsü 53 yaşındaki Abdul Rahman Sheikh Abdullah, görevi Ocak ayında devralacak olan ABD'nin yeni Başkanı Barack Obama'nın bedevi olduğunu ve aralarında kan bağı bulunduğunu iddia etti.

Ancak Barack Obama ile akrabalığını kanıtlayan belgeleri henüz açıklamayan Abdullah, bölgedeki binlerce göçebe bedevinin akın ederek 'Beduin Obama'ya saygılarını sunduklarını belirtti. Obama'nın İsrail'deki sorunları çözeceğini umut ettiğini belirten Abdul Rahman Sheikh Abdullah, şunları söyledi:

SEÇİMİ ETKİLEMESİN DİYE ORTAYA ÇIKMAMIŞLAR

“Obama'nın bir bedevi olduğunu yıllar öncesinden biliyorduk. Ancak ABD seçimini etkilememesi için bunu açıklamadık. Obama'ya mektup yazıp aile bağımızı anlattık. Obama'dan yanıt almadık. Ancak bu 'Obama festivalini' engellemedi.
Obama'yı tebrik etmek için bir delagasyon göndermek istiyoruz. Kısa zamanda yanıt alacağımızdan eminim. Ümit ederiz Obama, dünyadaki savaşları durdurur ve İsrail'deki sorunları çözer. Bu bölgede en çok acı çekenler Beduinliler.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*