Obama şarkısına ABD'den davet var

Obama şarkısına ABD'den davet var.8793
  • Giriş : 14.05.2009 / 20:57:00

Uzaylı türkücü Mustafa Topaloğlu'nun Türkiye ziyareti için ABD Başkanı Barack Obama'ya yaptığı "Welcome to Pricedency" adlı şarkı ilgi görmeye devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Amerikan ABC kanalında ekrana gelen "Jimmy Kimmel Live" adlı şov programı ekibi, Mustafa Topaloğlu'nu yayına çıkarmak istedi. Topaloğlu, 10 dakika konuk olacağı programdan 100 bin dolar istemekte sakınca görmedi. Bu talebini program yetkililerine ileten Topaloğlu, yapımcılardan yanıt bekliyor. Program yetkililerinin sanatçıya, menajeri aracılığıyla ulaştığı kaydediliyor.

İLGİDEN MEMNUN

Dünya medyasında gördüğü ilgiden memnun olan sanatçı "Yaptığımız işin karşılık bulması çok önemli" dedi. Kimmel daha önce Topaloğlu'nun klibini yayınlamış ve program sırasına izleyicilerle birlikte gülme krizine girmişti.

Topaloğlu'nun klibini yayınlayan Jimmy Kimmel "Bu da Türklerin Madonna'sı... Ancak belki de dünyayı birleştirmek sanıldığı kadar iyi bir düşünce değil" demişti. Topaloğlu'nun ismini telaffuz etmekte zorlanan Kimmel'ın "herhalde sahne ismi" demesi de seyirciler arasında gülüşmelere neden olmuştu. 32 yaşındaki Kimmel ABC kanalındaki şovunu 6 yıldır sürdürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*