Öcalan Ergenekon üyesi mi?

Öcalan Ergenekon üyesi mi?.13791
  • Giriş : 13.11.2008 / 17:12:00

Eski PKK yöneticisinden şok açıklamalar! Kanlı terör örgütünün lideri Abdullah Öcalan Ergenekon yöneticisi mi? Çarpıcı iddialar İskele Sancak'ta.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Erhan Çelik'le İskele Sancak'a bu hafta Terör örgütü PKK'nın eski yöneticisi Selim Çürükkaya konuk olacak. Gündemdeki Ergenekon davası ve terör örgütü PKK'ya ilişkin çarpıcı açıklamalar yapacak olan Çürükkaya, uzmanların sorularına da canlı yayında cevap verecek.

Erhan Çelik İskele Sancak'ta bu hafta şok açıklamalarda bulunan ismi eski PKK yöneticilerinden İsmail Çürükkaya'yı canlı yayına konuk ediyor. Ergenekon davası sürerken örgüte ilişkin yeni yeni bağlantılar da gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Son olarak terör örgütü PKK'nın eski yöneticisi Selim Çürükkaya'nın şok açıklamaları gündeme damgasını vurdu. Çürükkaya örgüte ve Türkiye'nin sıcak gündemine ilişkin önemli açıklamalar yapacak. PKK nasıl kuruldu? Kurulduğunda amaç neydi, sonrasında nereye saptı? Ergenekon ile nasıl irtibatlandı? PKK-Ergenekon bağlantısını Türkiye'nin hangi tanınmış simaları kurdu? Eski PKK yöneticisinin şok itirafları ve bu açıklamalara gazeteci, yazar ve akademisyenlerin değerlendirmeleri bu hafta canlı yayın İskele Sancak'ta

Selim Çürükkaya'nın konuk olacağı İskele Sancak 14 Kasım Cuma günü saat 23.50'de Kanal 7 ekranlarında.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*