Öfkeli damat ölüm saçtı: 3 ölü

Öfkeli damat ölüm saçtı: 3 ölü.16518
  • Giriş : 25.07.2008 / 13:32:00
  • Güncelleme : 25.07.2008 / 13:03:59

Sivas'ın Çetinkaya Beldesi'ne nohut toplamak üzere giden Diyarbakırlı aile arasında aile içi şiddet nedeniyle çıkan tartışma kanlı bitti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Tartışma sırasında eşini dövmekle suçlanan damat Fesih Kaptan, 1 çocuk annesi eşini, kayınvalidesini ve kayınpederini av tüfeğiyle öldürdükten sonra kaçtı.

Olay, bugün saat 19.00 sıralarında Çetinkaya Beldesi'ne bağlı Saçayağı Köyü'nde meydana geldi. Diyarbakır'dan yaklaşık 1 ay önce akrabalarıyla birlikte nohut tarlasında çalışmak üzere giden Fesih Kaptan ile 5 yıllık eşi Şirin Kaptan arasındaki geçimsizliğe genç kadının ailesi müdahale etti. Geçimsizlik nedeniyle 15 gün önce kayınpeder Fethi Gezginci, 1 yaşındaki erkek torunu ile birlikte kızını damadının yanından alarak kendi çadırına yerleştirdi.

Bugün mesai bitimi kayınpederinin çadırına giden Fesih Kaptan, eşi ve oğlunu beraberinde götürmek istediğini söyledi. Çıkan tartışma üzerine beraberinde getirdiği av tüfeğini alan öfkeli damat ölüm saçtı. Kaptan silahından sıkan saçmaların isabet ettiği eşi Şirin Kaptan ile kayınvalide Yüksel ve kayınpederi Fetih Gezginci olay yerinde yaşamını yitirdi.

Cenazeler ambulanslarla Kangal Sabancı Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olaydan sonra hastaneye akın eden ölenlerin yakınları arasında bayılanlara acil serviste madahale edildi. Jandarma, olaydan sonra silahıyla birlikte kaçan zanlı damat Kaptan'ın yakalanması için geniş çaplı soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*