Öfkeli koca dehşet saçtı

Öfkeli koca dehşet saçtı.4528
  • Giriş : 17.07.2008 / 23:42:00
  • Güncelleme : 17.07.2008 / 23:27:43

Çorum’da bir kişi 3 aydır ayrı yaşadığı eşiyle barışmak için gittiği yakınlarının evinde dehşet saçtı. Eşini 12 yerinden bıçaklayarak öldüren öfkeli koca sonrada kendi canına kıydı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Çorum’da merkez Gülabibey mahallesinde yaşanan olayda daha önceden geçinemedikleri gerekçesi ile ayrı yaşayan Ömer ve Hayriye Çavuş çiftini eski komşuları barıştırmak üzere evlerine çağırdılar. K.K. isimli vatandaşın evinde buluşan Ömer Çavuş (48) ile eşi Hayriye Çavuş (45) yeniden tartışmaya başladılar. Tartışma büyümesi üzerine Ömer Çavuş yanında taşıdığı bıçakla eşini 12 yerinden bıçaklayarak öldürdü.

Evde bulunan komşularını da tehdit ederek cinayeti işlediği evden ayrılan Ömer Çavuş Gülabibey Mahallesinde bulunan evine gitti. Burada evinde bulunan av tüfeğini başına dayayan Ömer Çavuş, bir el ateş ederek kendi canına da kıydı.

Komşuları Çavuş ailesi arasında uzun bir süredir sorun yaşandığını ve Hayriye Çavuş’un yaklaşık 3 aydır Ankara’da ailesinin yanında kaldığını bildirdiler.

Çocukları olmadığı gerekçesi ile sorun yaşayan ailenin bir süre önce yakınlarından bir akrabasının çocuklarını evlat edindikleri öğrenildi.

Ömer ve Hayriye Çavuş, çiftinin cenazeleri Çorum Devlet Hastanesi morğuna kaldırılırken polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*