Öfkeli koca dehşeti

Öfkeli koca dehşeti.7886
  • Giriş : 04.10.2008 / 12:41:00

Kendisini aldattığını iddia ettiği karısını bıçaklayan koca dehşet saçtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kendisini aldattığından şüphelendiği eşini, banyoda 22 yerinden bıçaklayarak ağır yaralayan koca, 'Nasıl olsa cezaevine gireceğim' dedi ve babasının kavga ettiği komşusunu da kalbinden bıçaklayarak öldürdü

Öfkeli koca dehşeti Ramazan Bayramı'nın birinci günü İstanbul Avcılar Cihangir Mahallesi'nde meydana geldi. Sezai K., 5 yıl önce evlendiği E.K.'nın kendisini aldattığından şüphelenerek eşiyle tartışmaya başladı. Öfkesine hakim olamayan Sezai K., banyodaki eşini 22 yerinden bıçaklayarak evden ayrıldı. Kanlar içerisinde yere yığılan talihsiz kadın, komşuları tarafından bulundu ve İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

E.K.'nın hayati tehlikeyi atlatamadığı belirtildi. Aynı gün ailesinin yaşadığı Zeytinburnu'na giden Sezai K., babasıyla kavga ettiğini öne sürdüğü E.S.'yi de kalbinden bıçakladı. E.S., hastanede hayatını kaybetti.

ÖFKELİ KOCA TUTUKLANDI

BABASININ evinde gözaltına alınan öfkeli koca, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Sezai K.'nın, emniyetteki ifadesinde, 'E.S. babamla tartışmış ve dövmeye kalkışmış. Eşimle aram açıktı, hayatında birisinin olduğunu tahmin ediyordum. Eşimin öldüğünü sandım. Nasıl olsa cezaevine girecektim, E.S.'yi de bıçakladım. Babamın evine gittim. Polisler beni gözaltına aldı' dediği öğrenildi.

'ENİŞTEM KENDİNİ JİLETLİYORDU'

Ablası ve eniştesiyle aynı evde kalan O.K. ise 'Eniştemin birkaç kez 3.5 yaşındaki çocuğunu dövdüğüne de şahit olmuştum. Kendini de jiletliyordu. Tuhaf hareketler yapıyordu. Ablamla sık sık kavga ediyordu. Dedemlere bayramlaşmaya gitmiştim ki bu olayı duydum ve eve geldiğimde her taraf kan gölüne dönmüştü. Komşular ambulansa haber vermiş. Böylesi bir olay nasıl yapılır bilmiyorum.' şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*