Öğle saatlerinden itibaren şiddetli kar

Öğle saatlerinden itibaren şiddetli kar.18068
  • Giriş : 30.12.2008 / 13:40:00
  • Güncelleme : 30.12.2008 / 12:05:50

Gece boyunca aralıklarla devam eden kar yağışı İstanbul'da yine etkili olmaya başladı. İstanbul'a özel uyarı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Dün gün boyunca aralıklı olarak devam eden kar yağışı gece etkisini artırdı. Sabah saatlerinde etkisi azalan yağış şu saatlerde tipi şeklinde yeniden yağmaya başladı.

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, İstanbul'da kar yağışının öğle saatlerinden itibaren kuvvetleneceğini bildirdi.

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden yapılan meteorolojik uyarıda, halen İstanbul'da aralıklarla devam eden kar yağışının öğle saatlerinden itibaren Avrupa yakası (Başta Eyüp, Şişli, Sarıyer, Gaziosmanpaşa, Esenler, Büyük çekmece, Kağıthane ilçeleri) ile boğaz çevresi; akşam saatlerinden sonra ise Anadolu yakasında (Beykoz, Ümraniye, Samandıra, Sultanbeyli ilçeleri) kuvvetli olacağının tahmin edildiği kaydedildi.

Uyarıda, kar yağışının yanı sıra don olayı ve buzlanmanın oluşturacağı olumsuz şartlara karşı vatandaşların ve ilgililerin tedbirli olmaları istendi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Trafik Kontrol Merkezi'nin 75 kamerasına sie farklı farklı görüntüler takılıyor. Bağdat Caddesi güneşin altında parlarken Çağlayan ve Okmeydan civarı beyaz bürünmüş durumda.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*