Oğlum şu kılığını kıyafetini düzelt!

Oğlum şu kılığını kıyafetini düzelt!.13693
  • Giriş : 28.06.2008 / 22:08:00

Alternatif müziğin parlayan yıldızları arasında yeralan Hayko Cepkin, babasının ilk zamanlar kılık-kıyafetinden hoşlanmadığını anlattı ve en çok sevdiği kıyafetin takım elbise olduğunu söyleyerek hayranlarını şaşırttı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

HABERTURK'te Balçiçek Pamir'in programına konuk olan Hayko Cepkin, kilise korosundan ayrılarak farklı tarzda müzik yapmaya başladıktan sonra giyim ve saçlarını değiştirmesiyle babasından tepki aldığını söyledi.

Cepkin, ilk zamanlar babasının kendisine "Oğlum adam gibi dolaş kendine gel. Doğru düzgün bir şey yap, şu kılığını kıyafetini düzelt, müzik yapacaksan da adam gibi bir şey yap da para kazan" dediğini anlattı.

Kendisine takım elbisenin çok yakıştığını belirten Hayko Cepkin, tarzını oturttuktan sonra takım elbise giydiğini gören babasının bu kez de farklı bir tepki verdiğini ve "Oğlum doğru düzgün bir takım elbise giymişsin. Hiç tarzını yansıtacak bir şey değil. Kendini daha iyi yansıtacak bir şeyler giy" dediğini belirtti.

Hayko Cepkin, giyimi ve saçıyla ilgili değişiklikleri imaj oluşturmak için değil ruh haline göre yaptığını da sözlerine ekledi

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious