Oğlunu döven genci bıçaklayarak öldürdü

  • Giriş : 27.05.2007 / 16:27:00

Sokak düğününde, Adanalı, oğlunu dövdüğünü ileri sürdüğü Şiran'ı bıçaklayarak öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Eskişehir'deki sokak düğününde, 46 yaşındaki Sabri Adanalı, 12 yaşındaki oğlu Nuri Adanalı'yı dövdüğünü ileri sürdüğü 23 yaşındaki Ali Rıza Şiran'ı bıçaklayarak öldürdü.

Olay dün saat 22.30 sıralarında, Gündoğdu Mahallesi Uzmanlar Sokak'ta meydana geldi. Bir yakının sokakta yapılan düğününe katılan köy otobüsü şoförü Sabri Adanalı, oğlu Nuri Adanalı'yı döven Ali Rıza Şiran ile tartıştı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavgaya her iki tarafın yakınları da katıldı. Sinirlenen Sabri Adanalı, yanında taşıdığı bıçağı çekip Ali Rıza Şiran'ın sol göğsüne sapladı. Ali Rıza Şiran yakınları tarafından otomobille kaldırıldığı Eskişehir Devlet Hastanesi'nde müdahaleye karşın kurtarılamadı.

Olaydan sonra kaçan Sabri Adanalı, kullandığı bıçakla birlikte polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Sabri Adanalı, “Ali Rıza Şiran oğluma tekme atınca onu uyardım. Ancak o ve yakınları beni düğün yerinden zorla park halindeki araçların yanına götürüp dövmeye başladı. Yere düşünce kendimi korumak amacıyla cebimden çıkrdığım çakı bıçağını rastgele salladım” dedi.

Ölen Ali Rıza Şiran'ın yakınları hastane bahçesinde sinir krizleri geçirdi. Sabri Adanalı, sorgulamasının tamamlanmasından sonra adliyeye sevk edilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious