Oğlunu öldüren 'anne' tutuklandı

Oğlunu öldüren 'anne' tutuklandı.9613
  • Giriş : 27.12.2008 / 10:53:00

Zonguldak'ın Kozlu beldesinde bir çocuğunboğazının kesilerek öldürülmesiyle ilgili adliyeye sevk edilen anne FerdaneCinkılıç ile komşusu Cihan B. tutuklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kılıç mahallesindeki tek katlı evlerinde uyuduğu sırada kaçırılan ve bir süre sonra mahallede bir çöp konteynerinin yakınındaki çuvalda cesedi bulunan 3 yaşındaki Sümeyye Cinkılıç'ın cinayetiyle ilgili soruşturma devam ediyor.
Katil zanlısı oldukları iddiasıyla gözaltında bulunan anne FerdaneCinkılıç ile 3 çocuk babası olduğu öğrenilen Cihan B, sorgulanmalarının ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Söz konusu kişilerin, adliyedeki sorguları yaklaşık 10 saat sürdü. Adliyeönünde geniş güvenlik önlemleri alan polis, zanlıları engelli giriş kapısındançıkararak araca bindirdi. Yetkililer, kar nediyle sanıkların emniyete götürüldüğünü, sabahsaatlerinde cezaevine gönderileceğini kaydetti. Çocuğun boğazının kesilerek öldürülmesiyle ilgili, çocuğun annesi Ferdaneile annesinin sevgilisi olduğu iddia edilen Cihan B.'nin üzerinde soruşturmabaşlatılmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*